Prezentace na konferenci Virtualization Forum 2013

Prezentace na konferenci budou probíhat v několika sálech současně. Počet míst v jednotlivých sálech je omezený. Vstup do sálů bude umožněn pouze do naplnění jeho kapacity.

Prezentace přednášejících v hlavním sále

Prezentace přednášejících v sále Citrix

Prezentace přednášejících v sále IBM

Prezentace přednášejících v sále NetApp

Prezentace přednášejících v sále Orbit

Prezentace přednášejících v sále VMware

Hlavní sál

Hlavní sál

08:00 – 09:00 Registrace
09:00 – 09:05 Zahájení konference
09:05 – 09:40 Nebojte se migrace do cloudu - Marek Fogl, Sales Executive Manager, České Radiokomunikace a.s.
Přechod do cloudového prostředí bývá spojován s obavami z migrace. Naše zkušenosti z praxe ukazují, že moderní cloudové technologie umožňují bezpečný a ve své podstatě i jednoduchý proces přechodu. Nebojte se optimalizovat firemní IT směrem k efektivní podpoře vašeho businessu.
09:40 – 10:15 Proč zákazníci implementují tenké klienty a proč to jsou tencí klienti značky Igel? - Jan Šimík, Business Development Manager IGEL, Arrow ECS, a.s.
Na to nám odpověděli Igel zákazníci z celého světa a o jejich zkušenosti a názory se s vámi podělíme. „Must see“ pro všechny IT manažery, kteří uvažují o implementaci tenkých klientů do svých firemních prostředí.
10:15 – 10:35 Coffee break
10:35 – 11:10 IBM strategie v oblasti Flash storage technologií - využití All-Flash arrays ve virtualizovaných prostředích - Rudolf Hruška, Information Infrastructure Leader IBM Systems & Technology Group, IBM Czech Republic
Se zvyšujícími se požadavky na výkonnost storage uváděli výrobci na trh v minulých letech solid state disky jako další možnost osazení backendu klasických diskových polí. Posledním trendem pro výkonově náročné aplikace jsou však tzv. All Flash Arrays, tedy úložiště speciálně navržená pro Flash technologie. Představují extrémní výkon IOPs s mikrosekundovými latencemi.Přednáška představí IBM FlashSystems a představí možnosti využití pro virtualizovaná prostředí.
11:10 – 11:15 Přesun mezi sály
11:15 – 11:50 The network is going virtual! – but what does it mean? - Karel Hendrych, Senior System Engineer, Juniper Networks, Michael Fritz, Partner Account Manager CEE, Juniper Networks
If Cloud computing is the biggest trend in IT at the moment, then SDN will be the next big wave. With Software Defined Networks the IT infrastructure parts of networking and applications integrate more tightly with each other. How are Networking vendors and Virtualisation vendors working together to deliver end to end virtualisation? What does SDN really mean? We'll have it all explained during our session.
11:50 – 11:55 Přesun mezi sály
11:55 – 12:30 Dell Wyse řešení pro viruální desktop – od serveru přes tenkého klinta až ke spokojenému uživateli - Pavel Buček, Regional Sales Manager North Eastern Europe, Dell WYSE
Dell Wyse aktuálně nabízí kompletní řešení pro virtualizaci desktopů. Jeho součástí je DVS Enterprise – předkonfigurované, vyzkoušené a efektivní řešení nabízející serverové a softwarové komponenty i hardwarovou část tenkých klientů.
12:30 – 13:30 Oběd
13:30 – 14:05 Uživatelé vyžadují mobilní styl práce, jste Vy a vaše IT připraveni? - Vladimír Špička, Sales Manager, Citrix Systems
Představíme Vám řešení Citrixu pro podporu a management tzv. mobilního stylu práce. Komplexní přístup Citrixu se opírá o produkty jako je XenDesk, XenMobile, ShareFile, XenServer nebo AccessGateway. V demo labu, který Vám představíme budete mít možnost vidět pohled na "Mobile Workstyle" z pozice uživatele, IT i managementu.
14:05 – 14:10 Přesun mezi sály
14:10 – 14:45 Agilní datová infrastruktura - Jan Jiskra, Country Manager Czech Republic and Slovakia, NetApp
Prezentace se zabývá reálnými přínosy technologie NetApp pro budování mederní virtualizované storage infrastruktury, která umožní poskytovat datové úložiště formou služby. Zároveň popisuje na konkrétní případech, jak dramatických úspor lze dosáhnout nasazením technologie NetApp u konkrétního zákazníka. V prezentaci je kladen důraz především na tři základní stavební pilíře společné všem NetApp systémům, kterými jsou efektivita, flexibilita a škálovatelnost.
14:45 – 15:05 Coffee break
15:05 – 15:40 Nová generace vSphere a vCloud Suite platforem pro softwarově definovaná datová centra - Marek Bražina, Senior System Engineer, VMware
Softwarově definovaná datová centra jsou dalším logickým krokem k vyšším úsporám a automatizaci ve virtualizovaných infrastrukturách. Přijďte si poslechnout o nové generaci platforem vSphere a vCloud Suite, které tento koncept realizují. Součástí prezentace bude i demo ukázka reálného prostředí.
15:40 – 15:45 Přesun mezi sály
15:45 – 16:20 Zkratťe zálohovací okno díky technologii akcelerovaného backupu - Petr Vančák, System Engineer, Arrow ECS, a.s., Vratislav Kašpar, Business Development Manager Symantec, Arrow ECS, a.s.
Představíme Vám novou verzi enterprise zálohovacího SW, s širokými možnostmi v zálohování VMware infrastruktury, včetně praktické ukázky.
16:20 – 16:50 Panelová diskuse - Ladislav Lála, Head of Enterprise Platforms, Česká spořitelna, Petr Štengl, Vrchní ředitel útvaru architektury a provozu, Česká pojišťovna, George Trojak, ex CTO Erste Group, Martin Hudeček, Managing Director, ORBIT
Jak virtualizace pomáhá rozvíjet a utužovat obchodní vztahy mezi IT a jeho zákazníky. Jaká technologická a komunikační úskalí s sebou virtualizační projekty nesou. O jakém rozvojovém potenciálu virtualizace možná doposud nevíte. O praktické zkušenosti s realizací virtualizačních projektů se s Vámi podělí zástupci největších českých finančních institucí a společnost ORBIT.
16:50 – 17:00 Losování, Závěr konference
Sidebar

Platinum partneři konference

Cytrix
IBM
NetApp
VMware, Inc.