Arrow ECS, a.s., Tvorkovských 5, 709 00 Ostrava, Tel.: +420 597 488 811, Fax: +420 596 622 486
Oracle Cloud

Řešení Oracle Cloud je veřejným cloudem nové generace, který rychle proměňuje podniky a modernizuje prostředí IT díky integrovaným špičkovým službám na všech úrovních technologického vybavení. Výsledkem jsou integrované cloudové služby, které lze snáze používat a spravovat při současném zajištění pružnosti, spolehlivosti, škálovatelnosti a bezpečnosti, které moderní firmy vyžadují.

Software jako služba (SaaS)

V digitálním věku potřebujete kompletní, datově řízený a zabezpečený cloud přizpůsobený vašemu podnikání. Takový, který bude spojovat celou vaši organizaci s kýmkoli, kdekoli a za jakýmkoli účelem. Aplikace Oracle Cloud SaaS jsou vytvořeny na základě těchto principů a nabízejí všechny funkce, které váš podnik potřebuje, od systémů ERP a HCM po CX a ještě mnohem více.
Více informací

Platforma jako služba (PaaS)

Urychlete inovaci a veďte transformaci své firmy s pomocí platformy Oracle Cloud Platform, nejlepší podnikové cloudové platformy na trhu. Vyvíjejte, rozšiřujte, připojujte, zabezpečte, převádějte do mobilní formy, sdílejte data a získávejte přehledy napříč aplikacemi se stejnými funkcemi v cloudu jako na místě. Omezte dobu nutnou k uvedení na trh a náklady a zároveň zvyšte flexibilitu a rozměr.
Více informací

Infrastruktura jako služba (IaaS)

Využijte infrastrukturu Oracle Cloud pro provoz jakékoli výpočetní úlohy v cloudu a získejte tak okamžitou obchodní hodnotu a produktivitu. Infrastruktura Oracle Cloud nabízí sadu základních funkcí, jako jsou například pružná výpočetní a úložná řešení pro rychlé dosahování cílů v oblasti IT.
Více informací

Data jako služba (DaaS)

Řešení Oracle Data as a Service (DaaS) umožňují podnikům využívat data k lepšímu rozhodování. Řešení Oracle DaaS je komplexní a jednotné datové řešení, které organizacím umožňuje objevovat informace napomáhající marketingu, prodeji a shromažďování informací o zákaznících v rámci všech oblastí podnikání.
Více informací