Juniper Networks

Juniper Networks

Společnost Juniper Networks je technologickým inovátorem, která prosazuje zcela novou síťovou architekturu. Naší filozofií a snahou je zcela změnit fungování sítě, být ekonomickým přínosem pro naše zákazníky. Nabízíme vysoce výkonnou síťovou infrastrukturu, která je založena na jednoduchosti, bezpečnosti, otevřenosti a škálovatelnosti. Inovujeme způsobem, který posiluje naše zákazníky, naše partnery a v konečném důsledku každého v tomto propojeném světě.

Naše produkty a technologie jsou dnes důležitou součástí největších a nejnáročnějších sítí na světě a umožňují našim zákazníkům vytvářet hodnoty a akcelerovat podnikání v rámci rychle se měnícího světového trhu. K našim zákazníkům patří 130 největších světových servisních poskytovatelů, společnosti ze seznamu Fortune Global 100 a také stovky státních úřadů a vzdělávacích organizací po celém světě.

Jakožto společnost specializovaná na vysoce výkonné síťové technologie nabízí široké portfolio produktů pro směrování, přepínání, bezpečnost, akceleraci aplikací, řízení identit a správu, které poskytují bezkonkurenční výkon, umožňují široký výběr a skutečnou flexibilitu, ale také současně umožňují redukovat celkové pořizovací náklady (TCO). Kromě toho společnost Juniper Networks prostřednictvím aktivní technologické spolupráce s dalšími partnery udržuje rozsáhlý ekosystém inovací v rámci celé partnerské sítě.

Juniper Networks se zaměřuje na síťové inovace. Od jednotlivých zařízení po datová centra, od individuálních zákazníků po poskytovatele cloudů dodává společnost Juniper Networks software, hardware a systémy, které transformují ekonomiku a způsob fungování sítí. Další informace naleznete na webových stránkách Juniper Networks nebo můžete kontaktovat společnost Juniper na Twitteru nebo Facebooku.

Více informací na www.juniper.net.

Sidebar

Juniper Networks

Mediální partneři

Mediální partner ICT

Mediální partner CIO